Burzum
НОВОСТИИСТОРИЯДИСКОГРАФИЯФОТОБИБЛИОТЕКАСКАЧАТЬКОНТАКТЫ

БИБЛИОТЕКА

Burzum і Україна:
"Якщо почнеться війна, я поїду воювати за Росію"

Варг Викернес о войне на Украине (Варг Вікернес про війну в Україні)Нещодавно в інтернеті з'явилась інформація про те, що засновник популярного музичного проекту "Burzum" і прихильник язичництва Варг Вікернес підтримує Росію в українському питанні. Але вичерпної інформації на цю тему не було. Тому я детально дослідив діяльність музиканта в цьому контексті і поспілкувався з ним особисто.

Почну по порядку. За Росію на Донеччині воює група іноземних добровольців, які позиціонують себе як "НС-язичники" і називають себе "Команда Вікернеса" ("Team Vikernes").

Очолюють цю спільноту два смаглявих персонажі: Леонорманд Гуілауме і Рафаель Лусваргхі.

Перший з них, Лео, співлідер французько-сербської організації "Unité Continentale" - "Континентальна єдність", яка сповідує ідеологію євразійства Дугіна. Другий - Рафаель з Бразилії. Нещодавно затриманий СБУ.

Їх "команда" входила до підрозділу "Призрак" Олексія Мозгового (так само як і "ДШРГ Русич" Мільчакова). У наприкінці 2015 вони залишили Донбас і поїхали воювати в Сирію на бік ісламістів-курдів. Вони, між іншим, воюють проти Башара Асада, в підтримку якого сам же Гійом раніше організовував акції у Франції.

Незважаючи на декларацію ультраправих поглядів, їх сторінки в інтернеті рясніють фотографіями і відео з радянськими прапорами, ленінами, відомими антифашистами Гиркин і Губарєвим.

Яке ж відношення команда має до музиканта і "ідеологу", ім'я якого використовує? Читач може припустити, що він взагалі не в курсі про те, що хтось носить його ім'я.

Сам Варг коментує чергове youtube-відео Рафаеля про вбивство "укропу" на Донбасі: "Слава тобі, Рафаєль! Я салют тобі!" Однак ніяких більше прояві позиції Варга з українського питання я не знайшов. Тому вирішив запитати його особисто. Дивно, що ніхто з його українських прихильників цього не зробив раніше. Спочатку я не думав викладати наше листування на загальний огляд, тож наведений далі текст більш відповідає формату розмови, а не інтерв'ю:

...Я побачив, що ви підтримуєте Росію в Російсько-Українському конфлікті. Чи це так? Тому-що багато європейських націоналістів стали рабами брехні і нестачі інформації.

Я не підтримую нікого, але я дуже негативної думки щодо жидівського режиму в Україні. Це гівняний жидівський уряд засланий з США. Ніхто не повинен боротися за його існування.

Розкажи, що таке "Команда Вікернеса", що ти думаєш про них? У Росії теж "єврейська влада". Саме тому багато російських НС воюють зараз на боці України проти Путіна і Росії.

Так, Росія також погана, але по-своєму. Росія все ж краще ніж США. З двох зол ти вибираєш менше. Команда Вікернеса була групою бразильських добровольців, які воювали на російській стороні. Вони не пов'язані зі мною, але я знаю про них.

У Норвегії теж "єврейська влада". Якби якась країна напала на неї і знищувала б норвежців, ти напевно не був би радий.

Я ніколи не зроблю нічого, щоб допомогло цьому уряду залишитися при владі.

Ти кажеш так, тому що росіяни не вбивають твоїх друзів. Ти писав що Брейвік поганий, тому що вбивав простих людей, а не владу. Російська армія в цьому як Брейвік: вбиває простих людей, а не уряд.

Проблема в тому, що Українці в тому числі вбивають російських мирних жителів, так що... І є всі докази того факту, що Українці почали це. Український НС рух не є нормальним НС рухом, це переважно анти-російський рух. Більшість пропаганди про те, що Росія погана, вона навіть звинувачує Росію в Голодоморі, в той час, як всі інтелігентні люди знають, що росіяни не створювали Радянський Союз. Це зробили євреї. Тому в чому звинувачувати Росію? Росіяни постраждали від радянської системи не менше, ніж інші слов'янські люди. Мільйони росіян були вбиті - переважно через примусову працю. Українська армія і міліція будуть праві лише тоді, якщо почнуть воювати проти режиму в Києві. Але замість цього, вони переважно вбивають мирних російських жителів. Брейвік убив дітей діючих політиків, між іншим. Не простих людей.

"Російські мирні жителі" це цивільні з Росії. Але українська армія ніколи не була в Росії. Ми воюємо тільки на території України, так що не можемо "вбивати мирних російських жителів" апріорі. Ти читаєш новини в інтернеті тільки з одного боку і думаєш, що знаєш про війну в Україні більше ніж українці. Не бачу сенсу переконувати тебе. Дякую за відповідь.

Там є росіяни, які живуть в Україні. Ви знаєте про це. У Донецькій області. Вся суть цього конфлікту в тому, що Українці хочуть змусити їх відмовитися від власної мови тощо. А вони пручаються і прагнуть до незалежності. Я читаю новини по обидва боки, і виглядає так, що обидві сторони розповідають багато брехні, але українська сторона бреше більше і також вона обслуговує інтереси США. Я також спілкуюся з людьми, які безпосередньо беруть участь в конфлікті. Я знаю більше ніж тобі здається.

Яка твоя думка про батальйон "Азов"? Велика частина його бійців називають себе нацистами і язичниками. Багато російських і європейських (зі Швеції, Фінляндії, Франції, Хорватії, Білорусі і т.д.) НС воюють в Азові. Відома російська НСБМ група "Молотх" підтримує Україну і "Азов", вони переїхали в нашу країну. Ти вважаєш, що вони всі теж "єврейські раби" і русофоби?

Ні, я хорошої думки про них. Але вони воюють не на тому боці. Вони воюють щоб підтримувати єврейську ЦРУ, яке зацікавлене в цьому уряді у Києві. Багато європейських націоналістів воюють також і на російській стороні теж. Тому що режим в Україні єврейський до мозку кісток.

До речі, шукаючи інформацію про його позиції на офіційному сайті (burzum.org), я натрапив на цікаві висловлювання. Ось з приводу "язичництва":

Питання: Які книги надихнули вас найбільше на шляху до вашої віри в Асатру?

Моєї віри в Асатру? Я можу запевнити вас, що абсолютно не вірю в яких би то не було духів або божеств. Я вважаю подібну віру наслідком елементарного невігластва, або по суті справи нестачі розуму. Я занадто багато знаю про релігію, щоб бути релігійним, так би мовити, та й не настільки я дурний (читайте статтю "Релігія або Розум" на цьому сайті). Практикування язичництва так, як це робили наші предки це великий безглуздий крок назад. Догми засновані на невігластві і помилкових уявленнях. Тільки дурні будуть продовжувати вірити в "Бога" (будь-якого бога!) не дивлячись на те, що ми знаємо, що ці ідеї засновані на невігластві і помилкових уявленнях людей Кам'яного віку. У ті часи їм не дано було знати більшого, зате нам це відомо. Чи віримо ми в декількох або тільки одного бога, не має значення, - все це безумство. Джерело.

Питання: Чи плануєте ви відвідати Росію коли-небудь?

Якщо контрольовані Тель-Авівом злочинці з НАТО коли-небудь нападуть на Росію, я приїду в якості добровольця російської армії, але інших причин їхати в Росію у мене немає. Джерело.

А в своїй книзі "Промови Варга II" (с. 82, 87, 122, 218-219) він пише про те, що люди з III і IV групами крові (25% українців) неповноцінні. Такими ж він вважає людей з темними кольорами очей і волосся. Що ж ми маємо в підсумку? Кумир багатьох правих виявився безідейних ватним атеїстом, який не хоче воювати за свою націю, прикриваючи свою боягузтво "ЗОГом" та іншими нісенітницями. Який, до того ж відмовився від прізвища своїх пращурів і нещодавно взяв прізвище дружини (Каше). Хіба можна таку людину сприймати серйозно і тим більше вважати моральним авторитетом, кумиром і взірцем?

Жора Дементьев (Київ, Україна)
14.12.2016

Верхняя одежда Burzum (Россия)
Верхняя одежда Burzum (Россия)

© 1991-2024 Burzum и Варг Викернес | Хостинг: Мажордомо | Политика конфиденциальности