Burzum
NEWSBIOGRAPHYDISCOGRAPHYPHOTOSLIBRARYDOWNLOADSCONTACTS

LIBRARY

جنگ در اروپا قسمت اول - به نفع کی؟

خیلی‌ها استدلال می‌کنند که آقای بریویک در حقیقت داشته دستورات موصاد را اجرا می‌کرده، که آن مجازاتِ دولتِ فلسطین-دوست و مارکسیستِ نروژ بود، ولی در درجه‌ی اول ایجاد یک پرچمِ کاذب برای افراطی‌های دست راستیِ ناآگاه که متحد شوند و این کار او در حقیقت یک عملیات پرچم دروغین بود.

مانیفست او عظیم و شامل 1500 صفحه‌ای می‌شود، و او درباره‌ی چیزی که انجام داده و کاری که کرده به طور کامل نوشته است. اما چند مساله وجود دارد که برای من غیر منطقی هستند. او چگونه می‌تواند تمام مشکلاتی که توسط یهودیان مختلف در طول تاریخ‌مان بوجود آمده‌اند را بیان کند، بدون آنکه قادر باشد حتی یک کلمه از آن‌ها (آن افراد) در مانیفستش نام ببرد؟ او به نشانه‌ها و سپمتوم‌های مرضی که اروپا از آن رنج می‌برد اشاره و حمله می‌کند، ولی نه به علت بجود آمدن آن مرض.

او همچنین یک فراماسونر هم هست، اما این هم به هیچ وجه معنی و مفهومی در بر ندارد و غیر منطقی است. فراماسونری در حقیقت، یهودیتِ بین‌المللی در بدترین حالتش است؛ آن‌ها هم در حال کار بر روی تخریب تمام مللِ بر روی زمین، و بنا ساختن سلطه و کاخی عبری، و به بردگی درآوردن همه‌گان تحت اراده‌ی یهودیان و خدمتگذاران یهودیان (فراماسون‌ها) هستند. خب، این موضوع بیان می‌کند که چرا او یک کلمه از بوجودآورندگان ادیان و ایدئولوژی‌های مختلف که در حال حاضر تنظیم شده‌اند تا با یکدیگر بجنگند، حرفی نمی‌زند.

او یک مسیحی هم هست. اما ایندفعه منطقی به نظر می‌رسد. چرا منطقی است؟ یهودیان مسیحیت را بوجود آوردند برای غیر یهودیان تا از آن پیروی کنند که در نتیجه آنها هم خدای کاذبِ عبری را بپرستند تا اروپاییانِ یاغی و کافر هم به جمع خدمت‌گذاران آنها بپیوندند و ابزاری قدرتمند شوند برای یهودیان. اینکه آیا آنها اسلام را هم بوجود آوردند یا صرفا وقتی که اسلام بوجود آمد، فرصت را فراهم دیدند، معلوم نیست ولی ما می‌دانیم که یهودیان همیشه جنگ و ستیزه را بین این دو دین ترویج داده‌اند و به راستی هم همچنان این کار را می‌کنند. وقتی که مسیحیان بیش از حد قدرتمند شوند، یهودیان مسلمانان را پشتیبانی می‌کنند تا مسیحیان تضعیف شوند. وقتی که مسلمانان بیش از حد قدرتمند شوند، یهودیان مسیحیان را پشتیبانی می‌کنند تا مسلمانان تضعیف شوند. آنها همچنین اغلب در صورتی که هر دو طرف قوی شوند، جفتشان را پشتیبانی می‌کنند و این کار را عمدتا در خفی انجام می‌دهند. سپس مسیحیان مسلمانان را می‌کشند و بالعکس در حالی که ایشان (یهودیان) در پشت پرده و با خیال راحت در حال خنده، و به طور کامل (از این موضوع) در حال نفع بردن هستند.

آقای بریویک یا مستقیما به دام آنها افتاده- مثل خیلی از مسیحیان که در گذشته و همچنین در حال حاضر به دامشان افتاده‌اند و می‌افتند- ویا آگاها برای آنها کار می‌کند- باز هم مثل خیلی از مسیحیان که در گذشته و همچنین در حال حاضر این کار را می‌کرده‌اند و می‌کنند. مسیحیان و مسلمانان، زنان و کودکان، همگی چیزی نیستند جز سربازان/توپخانه‌ها برای یهودیان، در راستای ماموریت‌شان برای برده ساختن همه‌گان زیر حکم و فرمان‌روایی‌شان.

چیزی که آقای بریویک گفته تا حد زیادی همگی درست‌ است، به جز موردی که او درباره‌اش چیزی نگفته!؛ او به ما نمی‌گوید که یهودیان منشا تمام این مشکلات‌اند، و اینکه این مشکلات توسط یهودیان برای لطمه زدن به ما بوجود آمده‌اند. تمام کاری که ما نیاز است بکنیم تا این عمل خشونت‌بار را برای خودمان مورد پسند واقع کنیم، این است که این موضوع را برای همه روشن کنیم؛ (که) یهودیان مارکسیسم، فمینیسم، مسیحیت (آیا نیاز است که بگویم مسیح و به همان اندازه پولس- که از مهم‌ترین مبلغان مسیحیت بود- هر دو یهودی بودند؟)، به-اصطلاح روانشناسی، بانکداری ("وام‌دهی")، جنبش هیپی و همه‌ی جنبش‌ها و ایدئولوژی‌های دیگر که هدفشان نابودی و تخریب تمام ملت‌ها در اروپا است، را بوجود آورده‌اند. در پس همه‌ی آنها می‌توانید یک یهودی (و گاهی هم یک فراماسونر) پیدا کنید!

چطور می‌توانید این را فراموش کنید آقای بریویک؟

کار کردن برای یهودیان، شما آقای بریویک، برای متحد ساختن تمام افراطی‌های دست راستیِ اروپا زیر پرچم کاذب و غلط خودتان؟ برای تضمین این موضوع که، تمرکز بر روی دشمنِ یهودیِ اروپا بر روی چیز دیگری معطوف شود؟ یا شاید حتی خودتان هم نمی‌دانید که توسط یهودیان شریر مورد استفاده (سوء استفاده) قرار گرفته‌اید؟

حالا نه فقط مسیحیان به کشتن مسلمانان دست می‌زنند (و بالعکس)، بلکه قرار است دست راستی‌هایِ افراطی نیز دست چپی‌هایِ افراطی را بکشند، درست حدس می‌زنم؟ آیا نقشه این است؟ این کار را کردید تا دست‌راستی‌هایِ افراطی نیز به خدمت‌شان درآمده و حتی برای یهودیان بجنگند؟

کی از این موضوع نفع می‌برد؟ اسرائیل می‌برد! یهودیان می‌برند! هیچی از خشممان به آنها معطوف نمی‌شود، در حالی که آنها هستند که باید تمام خشممان را به ایشان معطوف کنیم. در عوض ما با خودمان می‌جنگیم، حین اینکه آنها در پس پرده در حال تحرکند، در خارج از صحنه، و از رنج ما بهره می‌برند، و مخفیانه زنجیر‌های بردگی را به دور کمر و پاهایمان سفت‌تر می‌کنند.

اوه، و ضمنا؛ یک ناسیونالِ (ملی‌گرای) واقعی بچه‌‌های (کودکانِ) کشورِ خودش را نمی‌کشد حتی اگر کسی بخواد آن‌ها را شتسشوی مغزی بدهد- همان‌طور که AUF (آ یو اِف) این کار را کرده. آن‌ها (بچه‌ها) افراطی‌های مارکسیست نبودند (تا الان)؛ آن‌ها فقط بچه بودند.

ورگ ویکرنس
بِرگِن 24 ژولای 2011پی. اس.: شما آزادید که این مقاله را به هرکسی که می‌شناسید بفرستید، و امیدوارم که این کار را بکنید. اگر می‌توانید آن را ترجمه و منتشر سازید. من ادعای هیچ‌گونه حق کپی‌رایت و یا حق تکثیر در رابطه با محتویات این مقاله ندارم.

Burzum Merchandise

© 1991-2023 Property of Burzum and Varg Vikernes | Hosted at Majordomo | Privacy policy