Burzum
NEWSBIOGRAPHYDISCOGRAPHYPHOTOSLIBRARYDOWNLOADSCONTACTS

LIBRARY

Vojna v Európe: Časť I - Cui bono?

Mnohí argumentujú, že pán Breivik v skutočnosti vykonával nariadenia Mosadu, aby potrestal Palestínu milujúce, marxisticky riadené Nórsko, ale hlavne a v prvom rade vytvoril falošnú vlajku pre pomýlených pravicových extrémistov, pod ktorou by sa mohli spojiť. Čo robil bola jednoducho operácia "falošná vlajka".

Jeho manifest je so svojimi 1500 stranami rozsiahly, autor je poctivo dôkladný v tom, čo hovorí ako i v tom, čo naozaj spravil. Niektoré skutočnosti mi ale nedávajú zmysel. Ako môže vymenovať všetky problémy spôsobené v našej histórii rôznymi Židmi a pritom nespomenúť ani jediný konkrétny prípad? Útočí na symptómy ochorenia, ktoré sužuje Európu, ale nie na jeho príčinu.

Je tiež slobodomurárom, a to už celkom iste nedáva zmysel vôbec. Slobodomurárstvo je medzinárodné židovstvo vo svojej najhoršej podobe; tiež pracuje na rozklade všetkých národov na zemi, a aj na vybudovaní globálneho hebrejského chrámu, zotročiac nás všetkých pod právom Židov a ich slobodomurárskych služobníkov. Fajn, toto vysvetľuje, prečo nevravel ani slovo o tvorcoch všetkých tých rôznych náboženstiev a ideológií v súčasnosti nastavených na vzájomný boj.

Je tiež kresťanom. Tentoraz by to i dávalo nejaký zmysel, ale prečo vlastne? Židia vytvorili kresťanstvo ako vhodné náboženstvo pre nežidov, vďaka čomu sa aj oni stanú uctievačmi ich falošného hebrejského "Boha", takže neposlušní pohanskí európania by sa stali sluhami a mocným nástrojom v rukách Židov. Či Židia stvorili islam, alebo iba využili vhodnú príležitosť, keď sa vytvoril, nie je známe, ale vieme, že Židia vždy podporovali konflikty medzi týmito náboženstvami - a samozrejme stále podporujú. Keď naberú kresťania dosť síl, Židia podporujú moslimov, aby ich spolu oslabili. Často tiež podporujú obidve strany, ak sú dosť silné, a často to robia v tajnosti. Kresťania potom zabíjajú moslimov, a naopak, zatiaľčo Židia sa v pozadí ticho smejú, profitujúc z toho celého.

Pán Breivik buď kráčal rovno do ich pasce, tak ako veľa kresťanov v minulosti i prítomnosti, alebo vedome pre nich pracuje, opäť ako kresťania v minulosti i dnes. Kresťania a moslimovia nie sú, dámy a páni, ničím iným ako vojakmi/kanónmi pre Židov v ich misii zotročiť svet pod vlastným právom.

Čo pán Breivik povedal, je často pravdou, okrem prípadov vecí, ktoré nepovedal. Nepovedal nám totiž, že Židia sú pôvodcom týchto problémov, a že tieto boli vytvorené židmi v náš neprospech. Všetko, čo musíme urobiť preto, aby sa tento akt násila stal pre nás priaznivým, je urobiť v tom jasno každému; Židia stvorili marxizmus, feminizmus, kresťanstvo (treba pripomínať, že Ježiš a apoštol Pavol boli Židmi?), takzvanú psychológia, bankovníctvo (požičiavanie peňazí), hnutie hippies a všetky ostatné ideológie a hnutia s cieľom zničiť a rozložiť všetky národy v Európe. Za každým z nich nájdete Žida (alebo niekedy slobodomurára)!

Ako vám to mohlo uniknúť, pán Breivik?

Pracujete pre Židov, aby ste spojili všetkých európskych pravicových extrémistov pod vašou falošnou zástavou? Aby bolo jasné, že pozornosť je zo židovského nepriateľa v Európe presunutá na niekoho iného?

Alebo ste dokonca ani netušili, že ste využívaný zlovestnými Židmi?

Takže nielen kresťania vraždia moslimov, a naopak. Od pravicových extrémistov sa očakáva zabíjanie tých ľavicových a tiež naopak, predpokladám? Je to plán? Spravili ste to preto, aby dokonca aj pravicoví extrémisti bojovali v prospech Židov?

Kto z toho profituje? Izrael! Židia! Žiadna agresia takto nebude namierená na nich - a pritom oni sú presne tými, na koho by mala byť smerovaná celá. Namiesto toho budeme bojovať jedne proti druhému, zatiaľčo oni sa pohybujú v pozadí, nevidení, a profitujú z nášho utrpenia a tajne upevňujú reťaze otroctva okolo našich zápästí a členkov.

Ó, a len tak mimochodom, skutoční nacionalisti nezabíjaú deti vlastného národa, dokonca i keď sa niekto pokúša vymyť im mozgy, ako to robila AUF. Zatiaľ neboli marxistickými extrémistami, boli len deťmi.

Varg Vikernes
Bergen, 24. júl 2011Gilad Atzmon: Was the Massacre in Norway a reaction to BDS?

Anders Breivik, Norwegian Terror Suspect, Admirer of Israel, Avigdor Lieberman
Burzum Merchandise

© 1991-2023 Property of Burzum and Varg Vikernes | Hosted at Majordomo | Privacy policy